קולנוע 360

חלמתם פעם לא סתם לראות סרט אלא לצלול לתוכו?

לרגע לחוות את עצמך בתוך הסרט ולא לצפות בו מבחוץ?

רציתם, ניסיתם והתאכזבתם כי נדרשתם ללבוש, לכבוש או להרכיב ציוד שגרם לאי-נוחות או כאבי ראש?

כיפות קולנוע 360 נותנות מענה קל, פשוט ומהפכני.

בעזרת מערכת של מספר מקרנים איכותיים ותוכנה תומכת, מקרנים את הסרט על מסך עגול שהינו  החלק הפנימי של כיפת קולנוע, ב-360 מעלות. הצופה לא מבדיל בין המקרנים ונהנה מתמונה אחידה.

הניסיון הראשון בוצע בארצות הברית ב-1983, ולאחר מכאן בלונדון ב-1995. 

עד לפני עשור רוב הכיפות נועדו לפלנטריום ולכן רוב הסרטים הוקדשו לסרטי אסטרונומיה.

בעשור האחרון תחום הקולנוע 360 התפתח מאוד לתחומי הבידור, האומנות, הוראה ושיווק.

כיפת קולנוע 360/ כיפת-ווידאו עם מסך מלא של FULLDOME.PRO – זה פורמט חדש של הצגת המוצרים עם אפקט הצלילה לקבוצות שלמות. 100 איש יכולים להתמקם בנוחות בכיפת 12 מטר (או 20 איש בכיפת 7 מטר), אשר ניתנת להרכבה בקלות תוך חצי יום עבודה על ידי צוות הרכבה קטן. כיפת-קולנוע שלנו מאפשרת  לכם לקחת חוויית הצלילה לכל מקום בעולם.

היתרונות שלנו

עקרון של שרת אחד

סטנדרט חדש בתחום טכנולוגיות של כיפות-קולנוע.
בעזרת הטכנולוגיה המהפכנית ניתן לחבר עד 64 מקרנים  ולאפשר רזולוציה של 8K,  בעזרת שימוש ב- Fulldome.pro Media Server.
זה שינה לחלוטין את הגישה לייצור פלנטריום וכיפות-קולנוע בעלות מסך מלא.

איכות מדהימה של תמונה

עיבוד גראפי מהפכני מאפשר איכות בלתי רגילה של תמונה:

 • תמונה ברורה בעלת ניגודיות גבוהה בכל הכיפה (360)
 • תיאום מושלם בין וידאו לאודיו.

צריכת אנרגיה נמוכה. פחות כבלים. יותר מרחב.

החלפת חדרי שרתים רועשים לשרת מדיה אחד. רווחים:

 • ירידה בצריכת החשמל עד 75%
 • חסכון בשטח הנועד לציוד – פי 10.
 • פשטות בתפעול  והחזקה
 • שליטה על-חוטית באמצעות IPAD. 
 • הפעלת ההקרנה מעולם לא הייתה פשוטה יותר. מערכת הקרנה בעלת הפעלה על-חוטית באמצעות ממשק אינטואיטיבי בטאבלט IPAD. אתם יכולים להפעיל ולנהל את ההקרנה מכל מקום בכיפה ולתקשר עם הקהל בקלות ובנוחות.
 • הרכבה והתקנה מהירות.
 • התקנה והרכבה של מערכת FULLDOME.PRO  מהירה וקלה. לא תצטרכו יותר לדחות אירועים בעקבות עיכוב בהכנות. אתר האירוע יהפוך לפלנטריות פעיל או לכיפת-קולנוע עם מסך מלא במהירות אדירה. בזכות הטכנולוגיה המהפכנית שלנו, פלנטריות נייד מבטיח איכות הקרנה שלא נופלת ממערכות נייחות.
 • 100%תפעול תקין
 • Fulldome.pro Media Servers  פועל על בסיס מערכת הפעלה LINUX, אשר מבטיחה הפעלה מהירה, הגנה מיטבית מווירוסים ו-100% יציבות. פתרון של שרת אחד מצמצם שיבושים ומפשט החלפת ציוד.
 • קל לנהל, לשלוט, לתמוך
 • מערכות הקרנה Fulldome.pro  מפותחות על פי עקרון “לחצן אחד”. אתם לא תזדקקו לצוות מומחים למען תפעול וניהול המערכת. נורה או מקרן  ניתן להחליף בקלות. בזכות טכנולוגיה של כיול אוטומטי, תוכלו לחדש את העבודה תוך דקות ספורות.
 • פשוט ליצור ולעיין בתוכן
 • תוכלו בקלות להמיר את מצגות שלכם לפורמט Fulldome.pro  – EDVA (Encrypted Dome Video Archive)  .  או לחלוטין, נצלו טכנולוגיה מהפכנית שלנו Extreme Capture ל”מבט מהיר” ישר משולחן העבודה של המחשב שלכם, בזמן אמת ועם רזולוציה עד 4K.

הפצתו והגנתו של תוכן דיגיטלי

כל הפתרונות של  FULLDOME.PRO  משולבים במערכת הגנת התוכן – Content Protection System. CPS – מערכת ניהול זכויות יוצרים למוצרים דיגיטליים, אשר מבטיחה הפצה בטוחה של תכנים אונליין ובנוסף מעבדת סטטיסטית שימוש בתוכן מוגן זכויות יוצרים בכיפות פלנטריום דיגיטלי וכיפות-קולנוע בעלות מסך מלא בכל העולם.

 

בחירה מרובה של המקרנים

מגוון המקרנים המתקדמים עם רמה גבוהה של בהירות, ניגודיות ורזולוציה מקסימלית.  ניתן להשתמש בכל סוג של מקרן דיגיטלי – מבסיסי ועד למקצועי. זה מצמצם השקעות בציוד ונורות הקרנה, מבטיח שימוש נגיש, תפעול ותחזוקה פשוטים.

כיול אוטומטי דיגיטלי

כל המערכות FULLDOME.PRO – מהבסיסית ביותר ועד למתקדמת ביותר – מצוידות במערכת כיול אוטומטי של הקרנה. תהליך הכיול לוקח כרבע שעה וכולל 5 שלבים:

 • כיול גיאומטרי
 • טשטוש גבולות בין תמונות מוקרנות ממקרנים שונים
 • אחידות של בהירות
 • התאמת הניגודיות
 • תיקון גוונים של שחור

החוויה בלתי נשכחת והייחודית של קולנוע 360 עולה על מתן מצגת ויזואלית פשוטה, במקום זאת הוא מציע חוויה סוחפת ובלתי נשכחת לחלוטין למשתתפים. עם היכולת להעביר את הצופים לעולמות ולסביבות חדשים לחלוטין, קולנוע 360 לוכד את הדמיון ומשאיר רושם מתמשך. חוויה ייחודית זו מבדילה את האירוע שלך מהמתחרים ומבטיחה שהמשתתפים ידברו עליו זמן רב לאחר סיומו. בנוף תחרותי הולך וגדל, הצעת חוויה ייחודית במינה חיונית למשיכת משתתפים ולשימורם.

מהם היתרונות של קולנוע 360 לאירועים וכנסים?

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של בחירת אטרקציית קולנוע 360 לאירוע או לכנס שלכם הוא רמת המעורבות הגבוהה יותר של המשתתפים שהיא מציעה. מצגות וידאו מסורתיות עלולות להפוך במהירות למונוטוניות ולא לצלוח בלכידת תשומת הלב של הקהל. לעומת זאת, קולנוע 360 יוצר חוויה אינטראקטיבית שמשקיעה את הצופה לחלוטין בתוכן, שומרת אותו מעורב וממוקד לאורך כל המצגת. המשתתפים יכולים לחקור באופן פעיל את סביבת ה-360 מעלות, מה שמעודד סקרנות והשתתפות. מעורבות גוברת זו מתורגמת לחוויה בלתי נשכחת יותר ויכולה להוביל לשמירת מידע טובה יותר ולשביעות רצון כללית רבה יותר מהאירוע.

הטבע הסוחף של קולנוע 360 מאפשר למשתתפים להיכנס וירטואלית לעולמות ולסביבות חדשות, תוך מתן תחושת נוכחות שאין שני לה. זה יכול להיות מועיל במיוחד לאירועים וכנסים שיש להם תפוצה עולמית או מציגים מגוון מיקומים וחוויות. לדוגמה, כנס נסיעות יכול להעביר משתתפים ליעדים אקזוטיים, ולאפשר להם לחקור את המראות והצלילים של ארצות רחוקות מבלי לעזוב את חדר הכנסים. בנוסף, הדגמות מוצרים יכולות לעבור לרמה חדשה לגמרי, מכיוון שהצופים יכולים ליצור אינטראקציה וירטואלית עם המוצר בסביבה מציאותית.

למה כדאי לכם לבחור בקולנוע 360 לאירוע הבא שלך?

קולנוע 360 מציע מגוון רחב של יתרונות לאירועים וכנסים, כולל מעורבות רבה יותר של המשתתפים, חוויות בלתי נשכחות והיכולת להעביר את הצופים לעולמות חדשים. על ידי אימוץ טכנולוגיה פורצת דרך זו, מארגני האירועים יכולים למצות את מלוא הפוטנציאל של האירועים שלהם וליצור חוויות בלתי נשכחות עבור המשתתפים שלהם.

לקולנוע 360 יש את הפוטנציאל להגביר משמעותית את מאמצי המכירות והשיווק באירועים ובכנסים. על ידי יצירת חוויה סוחפת ובלתי נשכחת, סביר יותר שהמשתתפים יזכרו את המוצרים והשירותים שהוצגו במהלך האירוע. בנוסף, ניתן להשתמש בקולנוע 360 כדי ליצור הדגמות מוצרים מרתקות ואינטראקטיביות, המאפשרות ללקוחות פוטנציאליים לחקור מוצרים בצורה מעמיקה יותר. גישה סוחפת זו לשיווק יכולה להוביל למודעות מוגברת למותג ולבסוף להניע מכירות.

למה לבחור בקולנוע 360 של Cinema Dome?

Cinema Dome היא ספקית מובילה של קולנוע 360, המציעה מגוון שירותים כדי לעזור למארגני אירועים ועסקים ליצור אירועים והצגות בלתי נשכחים. עם הטכנולוגיה המתקדמת שלה והמומחיות בהפקת וידאו של 360 מעלות, Cinema Dome יכולה לעזור לכם ליצור חוויות סוחפות שישבו את הקהל שלכם וישאירו רושם מתמשך.

ההיצע של Cinema Dome מגיע עם מספר יתרונות מרכזיים שמבדילים אותה מספקים אחרים בתעשייה. קודם כל, הניסיון הרב שלה בהפקת סרטוני 360 מעלות מבטיח מוצר סופי איכותי ומקצועי. בנוסף, Cinema Dome מציעה מגוון אפשרויות להתאמה אישית, המאפשרות ללקוחות להתאים את חוויית ה-Cinema 360 שלהם לצרכים ולהעדפות הספציפיות שלהם. גמישות זו מבטיחה שכל אירוע יהיה ייחודי ומתאים באופן מושלם לקהל היעד. בנוסף צוות המומחים שלהם זמין כדי לענות על כל שאלה ולהדריך אותך בתהליך יצירת חוויית קולנוע 360 בלתי נשכחת.

כדי להתחיל עם קולנוע 360 ולחקור את האפשרויות לאירוע הבא שלך, צור קשר עוד היום וגלה את הכוח המהפכני של קולנוע 360 מעלות.

0
  0
  הסרטים שלך
  אין לך סרטיםלעוד סרטים
   Calculate Shipping
   Apply Coupon